GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Lockurna 7383530
nr 738 3530
Lockurna
Portugal, höjd: 45
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
måndag 30 januari 2012
kl 17:58:59